Kontaktpersoner

 

 


Enhetschef och nodföreståndare Anna Ramnemark
Västerbottens läns landsting
anna.ramnemark@vll.se
090-785 4396

Agneta Lindberg
Region Jämtland Härjedalen
agneta.lindberg@regionjh.se
063-147 598

Beatrice Lönn
Landstinget Västernorrland
beatrice.backman.lonn@lvn.se
060-18 28 29

Nuria Melé Aldenbäck
Region Norrbotten
nuria.mele-aldenback@norrbotten.se
0920-711 48
070-34 39 822

Marja-Liisa Lammi Tavelin (Clinical Trial Unit)
Västerbottens läns landsting
marjaliisa.lammitavelin@vll.se
090-785 8039
070-201 27 64

Lisette Marjavaara (Clinical Trial Unit)
Västerbottens läns landsting
lisette.marjavaara@vll.se
090-785 9628
072-543 65 72

Kristin Ahlm
Västerbottens läns landsting
kristin.ahlm@vll.se
072-542 05 29

Kristina Öjbrandt
Västerbottens läns landsting
kristina.ojbrandt@vll.se
090-785 34 82
072-526 43 96

Sally Carlsson Cloodt, kommunikatör
Västerbottens läns landsting
sally.carlsson.cloodt@vll.se
072-546 75 40

Camilla Ring
Västerbottens läns landsting
camilla.ring@vll.se
090-785 43 90

Katarina Iselid
Västerbottens läns landsting
katarina.iselid@vll.se
090-785 3481

Funktionsbrevlåda (Feasibility)
forumnorr@vll.se